Služby

Strava

Stravování dětí v našich jeslích je pro nás velice důležité, proto k přípravě jídel používáme pouze certifikované potraviny, které neobsahují škodlivé látky. Uvědomujeme si, že stejně jako zdravé stravovací návyky je pro dítě důležitý pravidelný pitný režim. Po domluvě s rodiči je možné přizpůsobit stravu dítěte v případě, že trpí určitou alergií. Každý den dítě dostává (podle zvoleného programu docházky) dopolední svačinu 1x , oběd a odpolední svačinu 2x.

Program

Naším cílem je přirozenou formou hry rozšiřovat dětem jejich obzory. Po celý den je pro děti připraven pestrý program, ve kterém se kromě pohybových a výtvarných aktivit věnujeme rozvoji řeči, logickému uvažování, rozvoji osobnosti dítěte a podpoře jeho samostatnosti. Dále děti vedeme k vzájemné toleranci a citlivému vztahu k přírodě. Kromě běžného denního režimu se věnujeme tématům dle jednotlivých měsíců a také dalším nepravidelným aktivitám během celého roku. Každé dítě bereme jako individualitu, nesnažíme se potlačovat a měnit jeho osobnost, naopak ji plně akceptujeme a rozvíjíme.

Jsme tu i o prázdninách

Naše soukromé jesle Vám nabízí i letní prázdninový provoz, protože předpokládáme, že rodiče jsou pracovně vytíženi, a proto hlídání svých ratolestí jistě ocení.

Jsme tu pro Vás celoročně kromě zimních prázdnin.

Otevírací doba

Od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.