Reference

  My Nanny je uzasne miesto, kde sa o deticky staraju skvele, venuju im pozornost a lasku. V skolke sa citia deti ako doma vdaka prijemnemu prostrediu, peclivym ucitelkam a milym majitelkam - Deniske a Kristynke. Vdaka este raz za vsetko!

  Lucia Stefankova Avatar Lucia Stefankova
  3.8.2018

  Jesličky My Nanny mohu jen vřele doporučit. Vždy, když vyzvedávám naší dceru, vidím nejen její spokojený obličej, ale hlavně také její neustálý pokrok v samostatnosti (což u našeho " mamánka" nebyl zrovna snadný úkol)...Velmi oceňuji flexibilitu a vstřícnost ze strany jesliček a s úžasem sleduji kreativní dílka, která děti s tetami vytváří. Děkuji za skvělou péči o naší dceru Kristýně, Denise, Lucce a oběma Petrám. Jste skvělé a těžko se nám bude My Nanny za rok opouštět.

  Dita Hokůvová Avatar Dita Hokůvová
  6.10.2017

  Po tři čtvrtě roce v jesličkách My Nanny musím říct, že jsou splněným snem každé maminky. Krásné prostředí, pidi kolektiv, vždy dobře naladěná děvčata Denisa, Kristýna a Lucka, která s dětmi neustále něco vyrábí, výborný jídelníček, dvoreček, kde se dají trávit teplé dny a teď nově dokonce jednou týdně angličtina s novým panem učitelem! Vždycky nám se vším vyjdou vstříc, zodpoví každou otázku a porefeují, jak děti strávily den. Můžu jedině vřele doporučit:)

  Iva K. Jestrabova Avatar Iva K. Jestrabova
  11.4.2017

  Jesličky My Nanny mohu jen doporučit. Velmi malý kolektiv, individuální přístup k dětem a moc příjemné majitelky - Denisa a Kristýna... Holky jsou kreativní, dětem se věnují, vymýšlí spoustu akcí i pro malé děti - vánoční party, narozeninové oslavy atd. Syn do školky chodí moc rád a ted´, jelikož jsou mu už tři roky, se nám bude velmi těžko hledat nová školka s podobným přístupem.

  Irena Petter Avatar Irena Petter
  30.3.2017

  Ten stastnej kluk na uvodni fotce je muj 🙂 A takhle stastneho ho udelala Kristyna. Kdyz jsem se vracela do prace, predala jsem ji 4 mesicni miminko. A ona mi po 3 letech vratila chytreho, sebevedomeho, mazliveho a stastneho chlapecka. Kdo jiny by si mel otevrit jeslicky? Takze jestli vahate, zda jste v My Nanny spravne, tak nemusite! Nasli jste je. Uzijte si to - vase deti i vy �

  Lucie Biundo Sirova Avatar Lucie Biundo Sirova
  30.3.2017

  Tak a s pravdou ven. Rok a půl jsem se doma trápila s tím, že nemáme žádné hlídání (alespoň kapku svobody jsem si přála)... už jsem začínala být opravdu zoufalá. Zároveň jsem se bála svěřit SVÉ dítě někomu na hlídání. Párkrát jsme to zkusili a nevydrželi. Slzy a nespokojenost naší dcery nám nedovolily pokračovat. A pak se to zlomilo. Narazila jsem na holky z My Nanny, super tety naší Emilce. A bylo to. Teď všichni jen kveteme. Jsem šťastná, a proto i má rodina je šťastná. A Emilka? Ta je úplně nejšťastnější... v jesličkách, z kterých kolikrát ani nechce domů.

  Monika Kukoľ Sochorová Avatar Monika Kukoľ Sochorová
  15.2.2017

  Jesle My Nanny byly pro našeho dvou a půl letého syna správná volba: menší kolektiv dětí, rodinné prostředí, individuální přístup, respekt k jeho potřebám, postupné vedení k větší samostatnosti. Náš syn se do jeslí vždy těšil - a nás zase těšilo vidět, že za krátkou dobu udělal pokrok v mnoha dovednostech. Chválíme si i komunikaci Kristýny a Denisy s námi rodiči. O dítě, které jim svěříte, pečují s láskou i skutečným zájmem o to, aby se mu (nejen u nich) dařilo co nejlépe.

  Martina Balzerová Avatar Martina Balzerová
  9.8.2016

  Jestli na těhle jeslích něco miluju, tak je to jejich otevřenost a rodinná atmosféra. Tady nedáváte své děti "někomu", dáváte ho Denise a Kristýně. Je to jako přijít na dětskou oslavu, u které nemuíte být, ale víte, že vaše dítě zažívá "best time of his life". Respektují tu vaše dítě i jeho potřeby a to je pro mě nejdůležitější - malá tak nemá rozhozený režim, spí kdy potřebuje a je tu šťastná. Skoro jí tu školku závidím. Co skoro, vlastně úplně! 🙂

  Darik Darinova Avatar Darik Darinova
  30.5.2016