Reference

  5 star review  My Nanny je uzasne miesto, kde sa o deticky staraju skvele, venuju im pozornost a lasku. V skolke sa citia deti ako doma vdaka prijemnemu prostrediu, peclivym ucitelkam a milym majitelkam - Deniske a Kristynke. Vdaka este raz za vsetko!

  thumb Lucia Stefankova
  8/03/2018

  5 star review  Jesličky My Nanny mohu jen vřele doporučit. Vždy, když vyzvedávám naší dceru, vidím nejen její spokojený obličej, ale hlavně také její neustálý pokrok v samostatnosti (což u našeho " mamánka" nebyl zrovna snadný úkol)...Velmi oceňuji flexibilitu a vstřícnost ze strany jesliček a s úžasem sleduji kreativní dílka, která děti s tetami vytváří. Děkuji za skvělou péči o naší dceru Kristýně, Denise, Lucce a oběma Petrám. Jste skvělé a těžko se nám bude My Nanny za rok opouštět.

  thumb Dita Hokůvová
  10/06/2017

  5 star review  Po tři čtvrtě roce v jesličkách My Nanny musím říct, že jsou splněným snem každé maminky. Krásné prostředí, pidi kolektiv, vždy dobře naladěná děvčata Denisa, Kristýna a Lucka, která s dětmi neustále něco vyrábí, výborný jídelníček, dvoreček, kde se dají trávit teplé dny a teď nově dokonce jednou týdně angličtina s novým panem učitelem! Vždycky nám se vším vyjdou vstříc, zodpoví každou otázku a porefeují, jak děti strávily den. Můžu jedině vřele doporučit:)

  thumb Iva K. Jestrabova
  4/11/2017

  5 star review  Jesličky My Nanny mohu jen doporučit. Velmi malý kolektiv, individuální přístup k dětem a moc příjemné majitelky - Denisa a Kristýna... Holky jsou kreativní, dětem se věnují, vymýšlí spoustu akcí i pro malé děti - vánoční party, narozeninové oslavy atd. Syn do školky chodí moc rád a ted´, jelikož jsou mu už tři roky, se nám bude velmi těžko hledat nová školka s podobným přístupem.

  thumb Irena Petter
  3/30/2017

  5 star review  Ten stastnej kluk na uvodni fotce je muj 🙂 A takhle stastneho ho udelala Kristyna. Kdyz jsem se vracela do prace, predala jsem ji 4 mesicni miminko. A ona mi po 3 letech vratila chytreho, sebevedomeho, mazliveho a stastneho chlapecka. Kdo jiny by si mel otevrit jeslicky? Takze jestli vahate, zda jste v My Nanny spravne, tak nemusite! Nasli jste je. Uzijte si to - vase deti i vy �

  thumb Lucie Biundo Sirova
  3/30/2017

  5 star review  Tak a s pravdou ven. Rok a půl jsem se doma trápila s tím, že nemáme žádné hlídání (alespoň kapku svobody jsem si přála)... už jsem začínala být opravdu zoufalá. Zároveň jsem se bála svěřit SVÉ dítě někomu na hlídání. Párkrát jsme to zkusili a nevydrželi. Slzy a nespokojenost naší dcery nám nedovolily pokračovat. A pak se to zlomilo. Narazila jsem na holky z My Nanny, super tety naší Emilce. A bylo to. Teď všichni jen kveteme. Jsem šťastná, a proto i má rodina je šťastná. A Emilka? Ta je úplně nejšťastnější... v jesličkách, z kterých kolikrát ani nechce domů.

  thumb Monika Kukoľ Sochorová
  2/15/2017

  5 star review  Jesle My Nanny byly pro našeho dvou a půl letého syna správná volba: menší kolektiv dětí, rodinné prostředí, individuální přístup, respekt k jeho potřebám, postupné vedení k větší samostatnosti. Náš syn se do jeslí vždy těšil - a nás zase těšilo vidět, že za krátkou dobu udělal pokrok v mnoha dovednostech. Chválíme si i komunikaci Kristýny a Denisy s námi rodiči. O dítě, které jim svěříte, pečují s láskou i skutečným zájmem o to, aby se mu (nejen u nich) dařilo co nejlépe.

  thumb Martina Balzerová
  8/09/2016

  5 star review  Jestli na těhle jeslích něco miluju, tak je to jejich otevřenost a rodinná atmosféra. Tady nedáváte své děti "někomu", dáváte ho Denise a Kristýně. Je to jako přijít na dětskou oslavu, u které nemuíte být, ale víte, že vaše dítě zažívá "best time of his life". Respektují tu vaše dítě i jeho potřeby a to je pro mě nejdůležitější - malá tak nemá rozhozený režim, spí kdy potřebuje a je tu šťastná. Skoro jí tu školku závidím. Co skoro, vlastně úplně! 🙂

  thumb Darik Darinova
  5/30/2016