Náš příběh

my nanny soukromé jesle praha

Za celým projektem My Nanny stojíme my dvě, Kristýna a Denisa. Jako chůvy na plný úvazek jsme pracovaly 3 roky, vyzkoušely jsme si také práci v soukromých jeslích a naše společná láska k dětem nás přivedla k nápadu otevřít si vlastní jesličky. Byl to pro nás tak přirozený profesní vývoj. Název pro naše jesličky nemohl být jiný než My Nanny – tedy “má chůva“.

Jsme soukromé jesle rodinného typu v centru Prahy poskytující každodenní péči dětem od 1 do 3 let (do dovršení 4 let věku dítěte) bez rozdílu národnosti, v domácím prostředí, ve kterém se děti cítí bezpečně.

Naší prioritou je individuální přístup ke každému dítěti i jeho rodičům, se kterými velmi úzce spolupracujeme. Můžete si u nás zvolit flexibilní docházku, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám, vždy Vám vyjdeme vstříc. Naše jesle jsou dobře dostupné autem i městskou hromadnou dopravou.

Nabízíme výchovně-vzdělávací program, který přesně přizpůsobujeme věku dítěte a který zahrnuje mimo jiné i výuku anglického jazyka. Máme k dispozici rovněž venkovní prostor, jenž slouží hrám a rozvíjení dětské fantazie.

Péče o Vaše děti je zajištěna kvalifikovaným personálem s dlouholetou praxí, vysokoškolským vzděláním v oboru a kurzem první pomoci. Celková kapacita našeho centra je 12 dětí. Věříme, že se Vám naše jesle budou líbit a především Vašim dětem. Každé z nich bereme individuálně, nesnažíme se měnit jeho osobnost, naopak ji s láskou akceptujeme a rozvíjíme.